Nutriční poradenství (Praha či online)

Vyvážená strava je klíčem k dobrému pocitu v těle. Podpořte své optimální fungování. Ať už jste doma, v restauraci nebo na návštěvě, udržování zdravé stravy nemusí být stresující. Je však ještě důležitější najít režim, který můžete dodržovat dlouhodobě. A věřte mi, může to být nejen snadné, ale i zábavné!

Jak vám mohu jako nutriční poradce pomoci?

Title

Společně hledáme rovnováhu mezi stravou, fyzickou aktivitou, psychickým blahem a regenerací pro dosažení vašeho optimálního zdravotního stavu. Kladu důraz na ranní nastavení pro pozitivní a vyvážený přístup k vašim dnům. Zahrnuji znalosti z oblasti Ájurvédy a holistického přístupu k tělu a duši pro dosažení celkové harmonie.

Title

 • Řešení problémů s jídlem
  Přestanete mít výkyvy hladu a chutí na určité potraviny a už nebudete zažívat výčitky.
 • Zlepšení celkového zdraví
  Pochopíte, jaké potraviny vám dodávají energii, upraví se vám trávení, pocit v těle, nálada a energie.
 • Přístup k sobě
  Namísto rad od ostatních budete nejlépe vědět, co je pro vaše tělo správné.
 • Zdravé recepty
  Osvojíte si jednoduché a zdravé recepty pro sebe i celou rodinu.
 • Stravování na cestách
  Budete vědět, co jíst na cestách, v restauracích a jiných událostech.
 • Pochopení živin
  Porozumíte jednotlivým živinám a budete vědět, jak si zdravou stravu udržet.
 • Intuitivní stravování
  Naučíte se stravovat více intuitivně podle signálu svého těla.

Title

Jsem nutriční specialista s 13 lety praxe

Title

Jsem Kristýna, vystudovaná Nutriční terapeutka na Vyšší odborné škole a s 13 lety zkušeností v praxi. Specializuji se na intuitivní stravování a mám certifikáty v oblasti sportovní výživy, prevence kardiovaskulárního onemocnění, diabetes, endokrinologie a dětské výživy. Jsem také certifikovaná mezinárodní federací koučů, což mi pro vás umožňuje uplatňovat v konzultacích nejvyšší standardy v oblasti nutričního poradenství.

13 let
zkušeností

Diplomovaná Nutriční terapeutka

76 recenzí
5 z 5 hvězd
na Googlu

Jaké stravování vám vybuduje lepší zdraví?

Najděte svůj individuální plán zaměřený na vaše konkrétní potřeby, cíle a životní styl.

Title

Strava pro podporu zdraví

Trápí vás vyšší krevní hodnoty, jako je cholesterol, zvýšený krevní cukr, nebo vysoký krevní tlak? Možná bojujete s onemocněním jater, střevními problémy, celiakií, laktózovou intolerancí či jinými zdravotními obtížemi. S individuálním jídelním plánem přizpůsobeným vašemu zdravotnímu stavu eliminujeme rizika a prostřednictvím vhodných potravin a zajímavých receptů podpoříme maximální zdraví.

Strava pro redukci hmotnosti

Ukážu vám jednoduchý a vyvážený způsob stravování, který přináší okamžité hubnoucí výsledky. Bez diet, výčitek a neustále přemýšlení o stravě. Naopak s novým způsobem přemýšlení, které vás bude podporovat na cestě k cíli. Můžeme využít zajímavé výživové styly, jako je přerušovaný půst 16/8, čisté stravování (Clean Eating), nebo strava 80/20. Získáte rychlé a chutné recepty a inspirativní seznamy jídel, které vám usnadní rozhodování o snídani, obědě i večeři. Budete znát vychytávky na neočekávané situace nebo cestování a uvidíte, že dodržování takového režimu je jednoduché.

Přibrání na váze

Dosáhnout vyšší hmotnosti pomáhá k tomu, že se cítíte lépe ve svém těle. Společně najdeme zdravý a udržitelný způsob, jak hmotnost navýšit, ať už z důvodu zdravotního nebo estetického. Zajistím, aby váš příjem kalorií a nutričních látek byl vyvážený a podporoval trvalé přibírání na váze.

Zdravá strava pro děti

Dětská výživa je klíčová pro správný růst a vývoj. Vytvářím speciální stravovací plány pro děti (rodiny), které zohledňují jejich věk, potřeby a preferované jídlo. Podporuji děti v rozvoji zdravých stravovacích návyků, které je provází celým životem.

Strava pro vegetariány a vegany

Pro vegetariány a vegany je klíčové správně doplňovat živiny, které jsou obvykle v potravinách živočišného původu. Naučte se, jak získat tyto živiny z rostlinných zdrojů a udržet zdravou hmotnost. Veganská strava bohatá na vlákninu a antioxidanty posílí imunitní systém a sníží riziko některých onemocnění.

Intuitivní stravování

Intuitivní stravování, osvobozující přístup k jídlu, spočívá v naslouchání signálům těla a důvěře v jeho schopnost vybrat si to, co potřebuje. je to způsob stravování, který vám přinese radost, eliminujete strachy a vybudujete si pozitivní vztah k jídlu a svému tělu. Odborná podpora nutričního asistenta nebo poradkyně vám pomůže dosáhnout optimálního zdraví.

Title

Od nutričního poradce získáte řadu benefitů

Title

 1. Individuální jídelníček na hubnutí plný lahodných receptů přesně pro váš život.
 2. Kompletní nákupní seznam a tipy na svačinky pro snadnější nakupování.
 3. Podpora a motivace na každém kroku vaší cesty k lepším návykům v každém dnu.
 4. Zlepšení zdravotního stavu a prevenci možných komplikací.
 5. Objevíte radost z krásných receptů a budete mít pozitivní vztah k vašemu tělu.
 6. Získáte konkrétní návody a postupy pro dosažení vašich cílů, ať už jde o hubnutí, zvládání onemocnění nebo zlepšení celkové životní kvality.

Title

Jak začít se společným nutričním poradenstvím?

Napište mi dole do formuláře s čím vám mohu pomoci. Obratem vám odpovím a společně probereme to, co si přejete dosáhnout. Následně se můžeme domluvit na prvním setkání, které vám přinese ujasnění cíle, nastavení prvních kroků k posunu, získání odborné diagnostiky těla z Tanity, tipy pro vaše nové stravování a dostanete souhrn důležitých poznatků emailem. Napište teď v květnu a dostanete BONUS Odlehčený jarní jídelníček.  

Title

Hovor zdarma

Spojím se s vámi telefonicky a popovídáme si o vašem cíli a jak vám mohu pomoci. 

První setkání

Naše konzultace bude o vás. Zajímá mě váš příběh a nastavíme první kroky k vaší spokojenosti. 

Spolupráce

Společně vybereme program podle vašich představ a aktivujeme spolupráci.

Kde je nutriční poradna (Praha)?

Pro osobní konzultace jsem vám k dispozici na Praze 7. Online konzultuji pomocí všech platforem. Budete si moct vybrat.

Title

Jste připraveni na své zdravější a šťastnější já?

Společně objevíme, jaké stravovací volby jsou pro vás nejvhodnější! Jsem zde, abych vám poskytla podporu a motivaci a pomohla vám dosáhnout vašich cílů v oblasti výživy a zdravého životního stylu. Přečtěte si více o konkrétním programu. 

Buďte aktivní ve své péči o tělo. Váš život bude plný vitality a pohody. Své první výsledky ucítíte velmi rychle.

Těším se na spolupráci s vámi!

Title

Spokojenost klientů nutriční poradny na Googlu

Title

Zuzana Soukupová
Zuzana Soukupová
24. Leden, 2024
Kristý doporučuju všema deseti a všude kudy chodím. Na schůzky jsem se opravdu těšila! Přistupuje k člověku individuálně a intuitivní stravování je něco, co mi opravdu sedělo od první chvíle a hlavně je to něco, co je dlouhodobě udržitelné :)
Martina Kohutova
Martina Kohutova
6. Prosinec, 2023
Spolupráce s Kristýnou pro mě byla úžasnou životní zkušeností. Její komplexní přístup, který zahrnuje nejen stravovací plány a cvičení, ale i psychickou pohodu a wellbeeing, vytváří ucelený rámec pro dosažení zdraví a vitality. Každé sezení s Kristýnou bylo nejen o výživě, ale i o osobním růstu a posílení motivace. Kristýnina schopnost naslouchat a přizpůsobit svůj přístup individuálním potřebám klienta vytváří podporující atmosféru. Její profesionální rady a neustálá motivace přinášejí nejen konkrétní výsledky ve stravování a cvičení, ale také pozitivní změny v celkovém pohledu na životní styl. Spolupráce s Kristýnou vnímám jako vynikající investici do vlastního zdraví a pohody. Doporučuji její služby každému, kdo hledá pomoc nejen při hubnutí, ale i v péči o celkové zdraví a pohodu.
Andrea Gabriel
Andrea Gabriel
29. Listopad, 2023
Kristýnka je naprosto úžasný poradce na cestě za zdravým životním stylem. Nejde o žádnou dietu, ale o přenastavené myšlení o jídle. Vždycky jsem to měla buď všechno nebo nic, buď jsem byla na dietě a jedla málo, když jsem si pak dala něco nedietniho, tak jsem na to vykašlala a zase jedla všechno, takže kila šla dolů jen na chvíli. Kristýnka mě naučila, že není vše černobílé, že to jde jinak. Cítím se výrazně lépe a -8 cm v pase s tím, že vlastně nedržím žádnou dietu? Wauuu 👍🏻👍🏻👍🏻
Lenka Rybáková
Lenka Rybáková
16. Listopad, 2023
Jestli nevíte, kde začít, tak hned napište Kristýně. Pro mě absolutní změna v nastavení mysli a přístupu k jídlu a pohybu. Díky chytře nastavenému 3M programu si člověk osvojil několik pravidel/přístupů a spolu s pravidelnými konzultacemi s Kristýnou se z nich stal pomalu a v klidu pravidelný zvyk. Díky tomu jsem si utřídila myšlenky v jídle, omezila sladké (což jsem ani netušila, že dokážu) a našla chuť a lásku k pravidelnému pohybu a né kvůli splněným kroužkům na hodinkách, ale kvůli sobě a pocitu, který pak mám. Stále jsem na své cestě za lepším já, ale i cesta je cíl a díky Kristýně už vím, jak po ní jít. Moc děkuji a doporučuji všem. :)
M. Š.
M. Š.
14. Listopad, 2023
Pokud už nevíte co se sebou (jste se sebou věčně nespokojení, máte na všechno málo energie, všechno vás frustruje...), Kristýna vám ukáže úplně nový dlouhodobě udržitelný pohled na život - že všechno jde, když se opravdu chce, a to dokonce rychleji a s menší námahou, než si člověk myslí (bez hladu a velkého sebezapření). Po 3 měsících jsem od Kristýny odcházela nejen o pár kilo lehčí a s nutností si koupit menší kalhoty, protože mi všechny padaly, ale taky s úplně novou energií do života a radostí sama ze sebe. Nevěřila bych, jak velká změna se dá tak rychle a snadno udělat, kdybych to sama nezažila. Kristýna je navíc neuvěřitelně milá a pozitivní osoba, že se na setkání s ní člověk prostě těší!
Michaela Jirečková
Michaela Jirečková
9. Listopad, 2023
Kristýna - dokázala mě zvednout ze židle, dokázala, že mám radost z jídla a jeho příprava nemusí trvat věčnost, dokázala odbourat mé zažité předsudky a strachy. Vybrala jsem si ji, protože jsem chtěla komplexní službu - chtěla jsem něco víc - chtěla jsem Wellbeing! Vše z toho se mi dostalo. Díky za to, že si svou cestu k dosažení cíli užívám, a ten bude už jenom bonusem.
Jana Havránková
Jana Havránková
22. Říjen, 2023
Kristýna je naprosto skvělá ❤️ Pomohla mi se sebevědomím, namotivovala mě ke sportu a ukázala mi, že mít vyvážený jídelníček i během nabitého programu je možné. Moc moc děkuji!!
Zdeněk Šimoník
Zdeněk Šimoník
29. Září, 2023
Naprostý life-changer.. Kristýna mi dokonale změnila přístup k životosprávě a jídlu. Došel jsem o kus dál za vytčené cíle, a to bez jakéhokoli sebezapření. Kdybych neměl možnost sám vyzkoušet, nikdy bych nevěřil, že je to možné. Moc díky!!
Dan P.
Dan P.
13. Srpen, 2023
Kristýna je skvělá nutriční konzultantka! Pomohla mi pochopit zdravé stravování a přizpůsobit životní styl. Super mi přijde, že sledujeme klíčová čísla jako váhu a tělesný tuk, což mi pomáhá dosáhnout cílů a není se na co vymluvit. Komunikace je skvělá a flexibilní - setkat se jde osobně i online. Je skvělé mít zkušenou podporu při změně života. Pokud hledáte kvalitního partnera na cestě k lepšímu zdraví a životnímu stylu, Kristýna je ta pravá volba.

Napiš mi s čím ti mohu pomoci a nebo to, co tě zajímá.

Uložím si tě do své databáze a do 48 hodin tě budu kontaktovat. Je možné, že tě občas budu informovat o novinkách.

Děkuji ti za tvůj kontakt, ozvu se co nejdříve!

Napiš mi s čím ti mohu pomoci a nebo to, co tě zajímá.

Uložím si tě do své databáze a do 48 hodin tě budu kontaktovat. Je možné, že tě občas budu informovat o novinkách.

Děkuji ti za tvůj kontakt, ozvu se co nejdříve!

Napiš mi s čím ti mohu pomoci a nebo to, co tě zajímá.

Uložím si tě do své databáze a do 48 hodin tě budu kontaktovat. Je možné, že tě občas budu informovat o novinkách.

Děkuji ti za tvůj kontakt, ozvu se co nejdříve!

Napiš mi s čím ti mohu pomoci a nebo to, co tě zajímá.

Uložím si tě do své databáze a do 48 hodin tě budu kontaktovat. Je možné, že tě občas budu informovat o novinkách.

Děkuji ti za tvůj kontakt, ozvu se co nejdříve!

Napiš mi s čím ti mohu pomoci a nebo to, co tě zajímá.

Uložím si tě do své databáze a do 48 hodin tě budu kontaktovat. Je možné, že tě občas budu informovat o novinkách.

Děkuji ti za tvůj kontakt, ozvu se co nejdříve!

Napiš mi s čím ti mohu pomoci a nebo to, co tě zajímá.

Uložím si tě do své databáze a do 48 hodin tě budu kontaktovat. Je možné, že tě občas budu informovat o novinkách.

Děkuji ti za tvůj kontakt, ozvu se co nejdříve!

Napiš mi s čím ti mohu pomoci a nebo to, co tě zajímá.

Uložím si tě do své databáze a do 48 hodin tě budu kontaktovat. Je možné, že tě občas budu informovat o novinkách.

Děkuji ti za tvůj kontakt, ozvu se co nejdříve!

Napiš mi s čím ti mohu pomoci a nebo to, co tě zajímá.

Uložím si tě do své databáze a do 48 hodin tě budu kontaktovat. Je možné, že tě občas budu informovat o novinkách.

Děkuji ti za tvůj kontakt, ozvu se co nejdříve!