Nutriční poradenství

Vyvážená strava je klíčem k dobrému pocitu v těle. Podpořte své optimální fungování. Ať už jste doma, v restauraci nebo na návštěvě, udržování zdravé stravy nemusí být stresující. Je však ještě důležitější najít režim, který můžete dodržovat dlouhodobě. A věřte mi, může to být nejen snadné, ale i zábavné!

Jak vám mohu jako nutriční terapeutka pomoci?

Title

Společně hledáme rovnováhu mezi stravou, fyzickou aktivitou, psychickým blahem a regenerací pro dosažení vašeho optimálního zdravotního stavu. Kladu důraz na ranní nastavení pro pozitivní a vyvážený přístup k vašim dnům. Zahrnuji znalosti z oblasti Ájurvédy a holistického přístupu k tělu a duši pro dosažení celkové harmonie.

 • Řešení problémů s jídlem
  Přestanete mít výkyvy hladu a chutí na určité potraviny a už nebudete zažívat výčitky.
 • Zlepšení celkového zdraví
  Pochopíte, jaké potraviny vám dodávají energii, upraví se vám trávení, pocit v těle, nálada a energie.
 • Přístup k sobě
  Namísto rad od ostatních budete nejlépe vědět, co je pro vaše tělo správné.
 • Zdravé recepty
  Osvojíte si jednoduché a zdravé recepty pro sebe i celou rodinu.
 • Stravování na cestách
  Budete vědět, co jíst na cestách, v restauracích a jiných událostech.
 • Pochopení živin
  Porozumíte jednotlivým živinám a budete vědět, jak si zdravou stravu udržet.
 • Intuitivní stravování
  Naučíte se stravovat více intuitivně podle signálu svého těla.

Title

Title

Kdo jsem

Title

Jsem Kristýna, vystudovaná Nutriční terapeutka na Vyšší odborné škole a s 13 lety zkušeností v praxi. Specializuji se na intuitivní stravování a mám certifikáty v oblasti sportovní výživy, prevence kardiovaskulárního onemocnění, diabetes, endokrinologie a dětské výživy. Jsem také certifikovaná mezinárodní federací koučů, což mi umožňuje uplatňovat v konzultacích nejvyšší standardy v oblasti poradenství.

13 let
zkušeností

Diplomovaná Nutriční terapeutka

76 recenzí
5 z 5 hvězd
na Googlu

Jaké stravování vám vybuduje lepší zdraví?

Najděte svůj individuální plán zaměřený na vaše konkrétní potřeby, cíle a životní styl.

Title

Strava při konkrétním onemocnění

Trápí vás vyšší krevní hodnoty, jako je cholesterol, zvýšený krevní cukr, nebo vysoký krevní tlak? Možná bojujete s onemocněním jater, střevními problémy, celiakií, laktózovou intolerancí či jinými zdravotními obtížemi. S individuálním jídelním plánem přizpůsobeným vašemu zdravotnímu stavu eliminujete rizika a prostřednictvím vhodných potravin a zajímavých receptů podporujete maximální zdraví.

Strava pro redukci hmotnosti.

Najít jednoduchý a vyvážený způsob stravování, který přináší okamžité hubnoucí výsledky, je klíčové. Můžeme se inspirovat různými výživovými styly, jako je přerušovaný půst 16/8, čisté stravování (Clean Eating), nebo strava 80/20. Objevte rychlé a chutné recepty a inspirativní seznamy jídel, které vám usnadní rozhodování o snídani, obědě i večeři. Budete znát vychytávky na neočekávané situace nebo cestování a uvidíte, že dodržování takového režimu je jednoduché.

Přibrání na váze

Dosáhnout správné hmotnosti může být stejně náročné jako hubnutí. Společně najdeme zdravý a udržitelný způsob, jak hmotnost navýšit, ať už z důvodu zdravotního nebo estetického. Zajistím, aby váš příjem kalorií a nutričních látek byl vyvážený a podporoval trvalé přibírání na váze.

Zdravá strava pro děti

Dětská výživa je klíčová pro správný růst a vývoj. Vytvářím speciální stravovací plány pro děti (rodiny), které zohledňují jejich věk, potřeby a preferované jídlo. Podporuji děti v rozvoji zdravých stravovacích návyků, které je provází celým životem.

Strava pro vegetariány a vegany

Pro vegetariány a vegany je klíčové správně doplňovat živiny, které jsou obvykle v potravinách živočišného původu. Naučte se, jak získat tyto živiny z rostlinných zdrojů a udržet zdravou hmotnost. Veganská strava bohatá na vlákninu a antioxidanty může posílit imunitní systém a snížit riziko některých onemocnění.

Intuitivní stravování

Intuitivní stravování, osvobozující přístup k jídlu, spočívá v naslouchání signálům těla a důvěře v jeho schopnost vybrat si to, co potřebuje. Zjistíte radost z jídla, eliminujete strach a vybudujete pozitivní vztah k jídlu a svému tělu.

Title

Získáte řadu benefitů

Title

 1. Individuální jídelníček plný lahodných receptů přesně pro váš život.
 2. Kompletní nákupní seznam pro snadnější nakupování.
 3. Podpora a motivace na každém kroku vaší cesty k lepším návykům v každém dnu.
 4. Zlepšení zdravotního stavu a prevenci možných komplikací.
 5. Objevíte radost z krásných receptů a budete mít pozitivní vztah k vašemu tělu.
 6. Konkrétní zlepšení. Získáte konkrétní návody a postupy pro dosažení vašich cílů, ať už jde o hubnutí, zvládání onemocnění nebo zlepšení celkové životní kvality.

Title

Jak začít se společným výživovým poradenstvím?

Využijte HOVOR ZDARMA a společně probereme to, co si přejete dosáhnout. Následně se můžeme domluvit na úvodní konzultaci, která obsahuje definici vašeho cíle, startovní kroky, výsledky měření na odborné váze Tanita, startovní jídelní plán a dostanete souhrn důležitých poznatků emailem.

Title

Hovor zdarma

Spojím se s vámi telefonicky a popovídáme si o vašem cíli a jak vám mohu pomoci. 

První setkání

Naše konzultace bude o vás. Zajímá mě váš příběh a nastavíme první kroky k vaší spokojenosti.

Spolupráce

Společně vybereme balíček podle vašich představ a aktivujeme spolupráci.

Kde je poradna?

Pro osobní konzultace jsem vám k dispozici na adrese Šimáčkova 4, Praha 7. Online konzultuji pomocí všech platforem. Budete si moct vybrat.

Title

Jste připraveni na své zdravější a šťastnější já?

Společně objevíme, jaké stravovací volby jsou pro vás nejvhodnější! Jsem zde, abych vám poskytla podporu a motivaci a pomohla vám dosáhnout vašich cílů v oblasti výživy a zdravého životního stylu.

Buďte aktivní ve své péči o tělo. Váš život bude plný vitality a pohody. Své první výsledky ucítíte velmi rychle. Těším se na spolupráci s vámi! Kristýna

Title

Inspirujte se úspěšnými příběhy mých klientů

Q

Tereza B.

Cítit se lehce a aktivně

Od ledna je to 8 měsíců, co jsem byla v programu Kristýny Báčové. Kristýna vám pomůže najít cestu k zdravému stravování. Vše je udržitelné a nic tím nekončí. Moc doporučuji!

Q

Monika S.

-17 kg se čtyřmi dětmi

Vřele doporučuji! První schůzku mi dojednala moje úžasná sestra, nechtělo se mi, trochu jsem se bála, ale bylo to zbytečné. Kristýna je moc milá, profesionální, empatická a vtipná, vždycky jsme se spolu zasmály. Za tři měsíce jsem hodně zhubla, změnila a obohatila jídelníček, začala cvičit doma i chodit do posilovny, učím se mít čas jen pro sebe - několikrát jsem překonala svou komfortní zónu a jsem za to moc ráda. Teď se budu snažit dál ... :o)

Q

Renata V.

16/8 k dokonalé postavě

Spolupráci s Kristýnkou mohu všem vřele doporučit. Nejen po odborné stránce, ale i lidsky mi velmi sedla. Svým přístupem mne vždy dokázala podpořit a navést na správnou cestu stravování, které mi sedí do mého náročného harmonogramu. Využívám mnoho technik, které mi pomáhají v dobrém nastavení v hlavě, ale i těle. Doporučuji!

Q

Ivanna R.

Hubnutí -15 kg pro lepší zdraví

Kristýna je úžasná profesionálka. Když mi lékař řekl, že na můj autoimunní stav neexistuje lék a jediné co mi může říct, je to, že výzkum v této oblasti ukazuje silnou korelaci mezi stravou a tímto konkrétním onemocněním. Navrhl, že bych měla vážně zvážit změnu své stravy a celkového životního stylu. Byla jsem opravdu v šoku. Všechno co jsem denně jedla jsem měla vyřadit ze dne na den!  A po několika měsících bojů, které mi nepřinesly výsledky, jsem potkala Kristýnu!  Bylo to pro mne požehnání a Kristýna je úžasná profesionálka. Pomohla mi skvěle pochopit, co bych měla změnit, co jíst, jak vytvořit udržitelný jídelní plán. Během přechodu na novou stravu se stala mou velkou oporou a byla nenahraditelným zdrojem poznání. Jsem velmi vděčná vesmíru, že se s ní setkávám na své ozdravné cestě.

Q

Pavla Š.

Hubnutí a odvaha do nových věcí.

Spolupráci s Kristýnou mohu všem vřele doporučit. Naše konzultace probíhaly vždy v přátelské atmosféře, vždy jsem se na ně moc těšila. Kristýna je moc milá, empatická, dokáže klienta skvěle směřovat správným směrem a skvěle motivovat. Díky Kristýně se mi podařilo snížit hmotnost, mám pestrý jídelníček, snažím se pravidelně sportovat. Cítím se moc spokojená, mám více energie a odvahu zkoušet nové věci. Kristýno - moc děkuji. Určitě budu na sobě dále pracovat a posouvat se dál.

Q

Stanislav H.

Well-being koučink
Volil jsem intenzivní spolupráci skrz koučink. Výsledky jsou vidět ve změně mého fungování, návyků, ale i v mé práci. Mám více energie, jsem kreativní a pracuje se mi ještě o kus líp!! Díky!
Q

Barbora H.

Fyzická transformace intuitivním přístupem

Jestli se chcete cítit zdravě, energeticky, všechno zvládat s úsměvem, a hlavně to nemít krátkodobě, ale jako životní styl? Tak pokud narazíte na tuto Ženu, už nehledejte nikoho jiného, vesmír vám chce totiž skutečně pomoct! Konečně někdo, kdo to bere komplexně, do ničeho nenutí, nezakazuje, ale člověka nasměruje tak, aby si vše uvědomil sám. Konečně někdo, kdo mi nenutil diety.

Existuje mnoho lidí, co vám napíšou jídelníčky a řeknou vám, jak co máte dělat, ale jak dlouho to vydrží? A proč? Protože řeší dietu a nehledí na člověka komplexně...

Teorie jsem měla dostatek, ale chyběl mi parťák, někdo, kdo rozumí svému oboru a nejsem mu jedno, chce mi skutečně pomoci a nasměrovat na tu správnou cestu.

Kristýnka je člověk, který je profíkem ve svém oboru nejen jako nutriční terapeut, ale také jako kouč! Je to člověk, který chápe lidské tělo jako celek a moc dobře rozumí problematice zdraví = mysl = tělo!

 Mám mnoho zkušeností s nemoci, lékaři, přístupem a chemií, tomu jsem chtěla dát konec a naučit se vnímat a poslouchat své tělo! Troufám si říct, že bych to bez Kristýny nedala!

KRISTÝNKO, VELKÉ DÍKY ZA TO, ŽE JSTE! <3

Q

Andrea R.

Mít se ráda a užívat si život

Spolupráci s Kristýnkou mohu z celého srdce doporučit 🤍

Původní motivací, proč jsem ji oslovila bylo, že jsem se chtěla vymanit ze začarovaného kruhu diet, hladovění, přejídání a nezdravého způsobu života a samozřejmě zhubnout. Během spolupráce se ovšem objevila úplně nová témata, která bych měla řešit se stejnou důležitostí.

Kristýnka mě navedla, uklidnila, dodala sebedůvěru a podporovala mě v každém mém kroku ke změně 🤍🥰 Ukončení spolupráce pro mě znamená teprve začátek. Mám veškeré informace, techniky a metody, jak ve svém životě nastavit balance a správný směr.

Q

Kamila M.

Ploché bříško a skvělé zažívání!

Chtěla bych inspirovat i ty, kteří se snaží shodit jen pár kil. Na fotce mám - 7 kg dole při výšce 156 cm a že mi to dalo zabrat! 😅Byla to práce na několik měsíců. Každopádně váha se mi drží už rok stejná. Ve stravě jsem se zaměřila na omezení sacharidů, kterých jsem jedla poměrně dost. Následovala jsem také FOODMAP, která mi sloužila jako navigace k mé funkční vrozené poruše trávicího traktu. Vše jsem tedy měla vždy poznamenané v tabulkách a bylo fajn, že mi to sloužilo i jako historie jídelníčku při vypozorování intolerance na jisté potraviny. Po úpravě stravy mi zmizelo nafouklé břicho a potíže s tím spojené. Nechala jsem se podpořit well-being koučkou a tato kombinace je prostě boží a už jsem u ní zůstala dlouhodobě.

Q

Šárka Š.

Stát se jogínkou

Díky Kristýně jsem našla znovu cestu ke zdravému stravování a k režimu, který mi výrazně chyběl. Je opravdu inspirativní, empatická a s velkým zápalem pro to, co dělá a dokáže tak namotivovat a nadchnout i vás. Na konci naší tříměsíční cesty jsem byla nejen o mnoho kil lehčí, ale také se cítím skvěle a z diety se po této době stal hlavně zdravý životní styl, který si užívám každý den. Za sebe rozhodně doporučuji.

Q

Radek T.

Pryč s únavou

Zvolil jsem Be fit mentoring, který mi pomohl znovu se dostat do lepší kondice. Se spoluprací jsem spokojený. Mám energii a naprosto mi vyhovuje režim, který jsme s Kristýnou nastavili v návaznosti na mou náročnou práci! Doporučuju dál.

Napiš mi s čím ti mohu pomoci a nebo to, co tě zajímá.

Uložím si tě do své databáze a do 48 hodin tě budu kontaktovat. Je možné, že tě občas budu informovat o novinkách.

Děkuji ti za tvůj kontakt, ozvu se co nejdříve!

Napiš mi s čím ti mohu pomoci a nebo to, co tě zajímá.

Uložím si tě do své databáze a do 48 hodin tě budu kontaktovat. Je možné, že tě občas budu informovat o novinkách.

Děkuji ti za tvůj kontakt, ozvu se co nejdříve!

Napiš mi s čím ti mohu pomoci a nebo to, co tě zajímá.

Uložím si tě do své databáze a do 48 hodin tě budu kontaktovat. Je možné, že tě občas budu informovat o novinkách.

Děkuji ti za tvůj kontakt, ozvu se co nejdříve!

Napiš mi s čím ti mohu pomoci a nebo to, co tě zajímá.

Uložím si tě do své databáze a do 48 hodin tě budu kontaktovat. Je možné, že tě občas budu informovat o novinkách.

Děkuji ti za tvůj kontakt, ozvu se co nejdříve!

Napiš mi s čím ti mohu pomoci a nebo to, co tě zajímá.

Uložím si tě do své databáze a do 48 hodin tě budu kontaktovat. Je možné, že tě občas budu informovat o novinkách.

Děkuji ti za tvůj kontakt, ozvu se co nejdříve!

Napiš mi s čím ti mohu pomoci a nebo to, co tě zajímá.

Uložím si tě do své databáze a do 48 hodin tě budu kontaktovat. Je možné, že tě občas budu informovat o novinkách.

Děkuji ti za tvůj kontakt, ozvu se co nejdříve!

Napiš mi s čím ti mohu pomoci a nebo to, co tě zajímá.

Uložím si tě do své databáze a do 48 hodin tě budu kontaktovat. Je možné, že tě občas budu informovat o novinkách.

Děkuji ti za tvůj kontakt, ozvu se co nejdříve!

Napiš mi s čím ti mohu pomoci a nebo to, co tě zajímá.

Uložím si tě do své databáze a do 48 hodin tě budu kontaktovat. Je možné, že tě občas budu informovat o novinkách.

Děkuji ti za tvůj kontakt, ozvu se co nejdříve!