Well-being koučink (Praha či online)

Kdo by si nepřál žít spokojený život plný štěstí, naplnění a finančního blaha? Avšak abychom pravidelně žili opravdovou radost a štěstí, je nezbytné porozumět tomu, co to pro nás znamená a jak takový život podle nás vypadá. Při úsilí zaměřeném například na kariéru je snadné zanedbávat vlastní zdraví a nebo opačně. A právě zde vstupuje do hry wellbeing koučink, který dokáže vnést do všech vašich oblastí života rovnováhu.

V čem vám tento koučink může pomoci?

Title

Díky kouči najdete cestu k šťastnějšímu a vyváženějšímu životu. Srovnáte si myšlenky, nastavíte jasný plán a budete vědět, jakou z oblastí svého života potřebujete podpořit. Bez ohledu na to, zda potřebujete přehodnotit své životní návyky nebo se pohnout směrem ke svým snům. Získáte svou podporu v oblastech:

Title

 • Sebedůvěra a sebeuvědomění: Kouč vás podporuje v rozpoznávání vašich silných stránek, hodnot a cílů a věřím ve váš neomezený potenciál.
 • Identifikace cílů a hodnot: Pomáhám vám uvědomit si vaše klíčové cíle a hodnoty, které vedou k osobnímu růstu a štěstí.
 • Posilování zdrojů a realizace: Podporuji vás v rozvoji vašich zdrojů a schopností hledat různé možnosti a překonávat výzvy.
 • Sebeobranyschopnost a péče o sebe: Věnuji zvláštní pozornost péči o sebe a zlepšení vaší odolnosti vůči stresu a negativním vlivům.
 • Plánování a akce: Snažím se s vámi vytvořit konkrétní plány a kroky, které povedou k dosažení vašich cílů a zlepšení životního stylu.
 • Sdílení a podpora: Jako kouč vytvářím prostředí otevřené komunikace a podpory mezi vámi i ostatními klienty, čímž vzniká silná a podpůrná komunita.
 • Celostní pohled na zdraví: Mým cílem je nejen zlepšit vaše fyzické zdraví, ale také se soustředit na vaši mentální a emocionální pohodu a propojit je dohromady.
  Postupné změny a trvalá udržitelnost: Prosazuji postupné a trvalé změny ve vašem životním stylu, které povedou k dlouhodobému blahu a štěstí.

Title

Kouč Praha s vynikajícím hodnocením

Title

Jsem Kristýna, well-being koučka s  mezinárodním certifikátem ACC a certifikátem Profesionální kouč. Má vášeň pro well-being se projevuje v mé odbornosti, ale také v praxi. Účastnila jsem se inspirativního workshopu s Joe Dispenzou, kde jsem získala hlubší vhled do neurovědy a meditace, což dodává mému přístupu k práci ještě větší hloubku a porozumění. Vaše cesta k životu plnému radosti a naplnění je pro mě důležitá, a já se těším na to, že vám budu nablízku na této pozitivní transformaci.

Absolventka
workshopu o meditaci Joe Dispenzi

Mezinárodní certifikace v koučování ACC

76 recenzí
5 z 5 hvězd
na Googlu

Jaký je rozdíl mezi terapii a koučinkem?

Title

Well-being koučink a mentoring se soustředí na osobní rozvoj, dosahování cílů tady a teď a zlepšení životního blaha s akčními kroky ke kterým vás velmi aktivně podporuji. Terapie je vhodná pro řešení duševních obtíží a traumat, která je třeba řešit i když se staly například dávno v minulosti. To v koučinku nehledejte. Well-being koučinkem podporuji klienty k dosažení vyváženého a spokojeného života bez zbytečných prodlev.

Title

Jako kouč nabízím v ceně řadu benefitů

Title

 • Well-being mapa: Vytvořte si svou vlastní vizi, cestu a dosáhněte vašich cílů s pomocí této mapy.
 • Transformační karty: Pomáhají programovat mysl na pozitivní vibrace a nové vnímání reality.
 • Pracovní sešit: Zažijete pravidelné zábavné cvičení na podporu sebehodnoty a objevíte své energetické zdroje díky praktickému průvodci.
 • Praktické tipy: Objevíte antistresové a meditační metody koučinku, které vám dodají novou energii a probudí novou jiskru.
 • Pravidelné konzultace: Budete na cestě ke změnám s rychlejším a jasnějším tempem.

Title

Jak začít se společným wellbeing koučinkem?

Využijte bezplatný hovor a společně probereme to, co si přejete dosáhnout. Následně se můžeme domluvit na prvním setkání, které povede ujasnění vašeho cíle s konkrétními kroky. Vyplňte formulář dnes a dostanete BONUS wellbeing rituály zdarma. 

Title

Hovor zdarma

Spojím se s vámi telefonicky a popovídáme si o vašem cíli a jak vám mohu pomoci. 

První setkání

Naše konzultace bude o vás. Zajímá mě váš příběh a nastavíme první kroky k vaší spokojenosti. 

Spolupráce

Společně vybereme službu podle vašich představ a aktivujeme spolupráci.

Kde probíha koučink Praha?

Pro osobní koučing a konzultace jsem vám k dispozici v Praze 7. Online konzultuji pomocí všech platforem. Budete si moct vybrat.

Title

A co říkáte na to stát se nejlepší verzí sebe sama?

Jsem well-being kouč, který vám umožní dosáhnout trvalých duševních i fyzických změn. Ráda vám předám znalosti o zdraví a well-being rituálech, které vám usnadní převzít kontrolu nad svým životem a dosáhnout vašich cílů (vztahy, kariéra, osobní štěstí, zdraví..).

Můžu vám dát návod, jak pečovat o svou mysl, tělo i život jako celek. Překonejte se mnou vaše omezující přesvědčení a udělejme společnou prací, skutečné, personalizované a trvalé změny. Přečtěte si více o konkrétním programu. 

Převezměte kontrolu a vydejte se se mnou na cestu, kde začnete budovat život, který si skutečně zasloužíte!

Title

Spokojenost klientů na Googlu 

Title

Zuzana Soukupová
Zuzana Soukupová
24. Leden, 2024
Kristý doporučuju všema deseti a všude kudy chodím. Na schůzky jsem se opravdu těšila! Přistupuje k člověku individuálně a intuitivní stravování je něco, co mi opravdu sedělo od první chvíle a hlavně je to něco, co je dlouhodobě udržitelné :)
Martina Kohutova
Martina Kohutova
6. Prosinec, 2023
Spolupráce s Kristýnou pro mě byla úžasnou životní zkušeností. Její komplexní přístup, který zahrnuje nejen stravovací plány a cvičení, ale i psychickou pohodu a wellbeeing, vytváří ucelený rámec pro dosažení zdraví a vitality. Každé sezení s Kristýnou bylo nejen o výživě, ale i o osobním růstu a posílení motivace. Kristýnina schopnost naslouchat a přizpůsobit svůj přístup individuálním potřebám klienta vytváří podporující atmosféru. Její profesionální rady a neustálá motivace přinášejí nejen konkrétní výsledky ve stravování a cvičení, ale také pozitivní změny v celkovém pohledu na životní styl. Spolupráce s Kristýnou vnímám jako vynikající investici do vlastního zdraví a pohody. Doporučuji její služby každému, kdo hledá pomoc nejen při hubnutí, ale i v péči o celkové zdraví a pohodu.
Andrea Gabriel
Andrea Gabriel
29. Listopad, 2023
Kristýnka je naprosto úžasný poradce na cestě za zdravým životním stylem. Nejde o žádnou dietu, ale o přenastavené myšlení o jídle. Vždycky jsem to měla buď všechno nebo nic, buď jsem byla na dietě a jedla málo, když jsem si pak dala něco nedietniho, tak jsem na to vykašlala a zase jedla všechno, takže kila šla dolů jen na chvíli. Kristýnka mě naučila, že není vše černobílé, že to jde jinak. Cítím se výrazně lépe a -8 cm v pase s tím, že vlastně nedržím žádnou dietu? Wauuu 👍🏻👍🏻👍🏻
Lenka Rybáková
Lenka Rybáková
16. Listopad, 2023
Jestli nevíte, kde začít, tak hned napište Kristýně. Pro mě absolutní změna v nastavení mysli a přístupu k jídlu a pohybu. Díky chytře nastavenému 3M programu si člověk osvojil několik pravidel/přístupů a spolu s pravidelnými konzultacemi s Kristýnou se z nich stal pomalu a v klidu pravidelný zvyk. Díky tomu jsem si utřídila myšlenky v jídle, omezila sladké (což jsem ani netušila, že dokážu) a našla chuť a lásku k pravidelnému pohybu a né kvůli splněným kroužkům na hodinkách, ale kvůli sobě a pocitu, který pak mám. Stále jsem na své cestě za lepším já, ale i cesta je cíl a díky Kristýně už vím, jak po ní jít. Moc děkuji a doporučuji všem. :)
M. Š.
M. Š.
14. Listopad, 2023
Pokud už nevíte co se sebou (jste se sebou věčně nespokojení, máte na všechno málo energie, všechno vás frustruje...), Kristýna vám ukáže úplně nový dlouhodobě udržitelný pohled na život - že všechno jde, když se opravdu chce, a to dokonce rychleji a s menší námahou, než si člověk myslí (bez hladu a velkého sebezapření). Po 3 měsících jsem od Kristýny odcházela nejen o pár kilo lehčí a s nutností si koupit menší kalhoty, protože mi všechny padaly, ale taky s úplně novou energií do života a radostí sama ze sebe. Nevěřila bych, jak velká změna se dá tak rychle a snadno udělat, kdybych to sama nezažila. Kristýna je navíc neuvěřitelně milá a pozitivní osoba, že se na setkání s ní člověk prostě těší!
Michaela Jirečková
Michaela Jirečková
9. Listopad, 2023
Kristýna - dokázala mě zvednout ze židle, dokázala, že mám radost z jídla a jeho příprava nemusí trvat věčnost, dokázala odbourat mé zažité předsudky a strachy. Vybrala jsem si ji, protože jsem chtěla komplexní službu - chtěla jsem něco víc - chtěla jsem Wellbeing! Vše z toho se mi dostalo. Díky za to, že si svou cestu k dosažení cíli užívám, a ten bude už jenom bonusem.
Jana Havránková
Jana Havránková
22. Říjen, 2023
Kristýna je naprosto skvělá ❤️ Pomohla mi se sebevědomím, namotivovala mě ke sportu a ukázala mi, že mít vyvážený jídelníček i během nabitého programu je možné. Moc moc děkuji!!
Zdeněk Šimoník
Zdeněk Šimoník
29. Září, 2023
Naprostý life-changer.. Kristýna mi dokonale změnila přístup k životosprávě a jídlu. Došel jsem o kus dál za vytčené cíle, a to bez jakéhokoli sebezapření. Kdybych neměl možnost sám vyzkoušet, nikdy bych nevěřil, že je to možné. Moc díky!!
Dan P.
Dan P.
13. Srpen, 2023
Kristýna je skvělá nutriční konzultantka! Pomohla mi pochopit zdravé stravování a přizpůsobit životní styl. Super mi přijde, že sledujeme klíčová čísla jako váhu a tělesný tuk, což mi pomáhá dosáhnout cílů a není se na co vymluvit. Komunikace je skvělá a flexibilní - setkat se jde osobně i online. Je skvělé mít zkušenou podporu při změně života. Pokud hledáte kvalitního partnera na cestě k lepšímu zdraví a životnímu stylu, Kristýna je ta pravá volba.

Napiš mi s čím ti mohu pomoci a nebo to, co tě zajímá.

Uložím si tě do své databáze a do 48 hodin tě budu kontaktovat. Je možné, že tě občas budu informovat o novinkách.

Děkuji ti za tvůj kontakt, ozvu se co nejdříve!

Napiš mi s čím ti mohu pomoci a nebo to, co tě zajímá.

Uložím si tě do své databáze a do 48 hodin tě budu kontaktovat. Je možné, že tě občas budu informovat o novinkách.

Děkuji ti za tvůj kontakt, ozvu se co nejdříve!

Napiš mi s čím ti mohu pomoci a nebo to, co tě zajímá.

Uložím si tě do své databáze a do 48 hodin tě budu kontaktovat. Je možné, že tě občas budu informovat o novinkách.

Děkuji ti za tvůj kontakt, ozvu se co nejdříve!

Napiš mi s čím ti mohu pomoci a nebo to, co tě zajímá.

Uložím si tě do své databáze a do 48 hodin tě budu kontaktovat. Je možné, že tě občas budu informovat o novinkách.

Děkuji ti za tvůj kontakt, ozvu se co nejdříve!

Napiš mi s čím ti mohu pomoci a nebo to, co tě zajímá.

Uložím si tě do své databáze a do 48 hodin tě budu kontaktovat. Je možné, že tě občas budu informovat o novinkách.

Děkuji ti za tvůj kontakt, ozvu se co nejdříve!

Napiš mi s čím ti mohu pomoci a nebo to, co tě zajímá.

Uložím si tě do své databáze a do 48 hodin tě budu kontaktovat. Je možné, že tě občas budu informovat o novinkách.

Děkuji ti za tvůj kontakt, ozvu se co nejdříve!

Napiš mi s čím ti mohu pomoci a nebo to, co tě zajímá.

Uložím si tě do své databáze a do 48 hodin tě budu kontaktovat. Je možné, že tě občas budu informovat o novinkách.

Děkuji ti za tvůj kontakt, ozvu se co nejdříve!

Napiš mi s čím ti mohu pomoci a nebo to, co tě zajímá.

Uložím si tě do své databáze a do 48 hodin tě budu kontaktovat. Je možné, že tě občas budu informovat o novinkách.

Děkuji ti za tvůj kontakt, ozvu se co nejdříve!