Vaše jedinečná příležitost začít s hubnutím

Patříte mezi lidi, kteří delší dobu přemýšlí o hubnutí a vše kolem toho? Nejspíš se ztrácíte v tom, co máte jíst a pravděpodobně vás prosinec (Vánoce) stresuje, protože se v zimě přibírá. Třeba už za sebou máte spoustu diet a jednoduše už nevěříte žádnému extrému, žádnému poradci výživy a ani tomu, že byste právě vy opravdu zhubli. Naprosto vás chápu! Informací kolem diet je strašné množství a je velmi náročné natrefit na člověka, který vám nechce něco prodat, ale chce vám opravdu pomoci. Zažila jsem něco podobného, když jsem pro sebe hledala 2 roky fyzioterapeuta, než jsem natrefila na profíka, který mě během pár měsíců opravdu posunul a pomohl mi odstranit trápení s kyčlí. Proto říkám, že jestli vás něco trápí nebo konkrétně nadváha, tak se NIKDY NEVZDÁVEJTE – hledejte a zkoušejte!

Z tohoto důvodu jsem připravila Prosincový Den otevřených dveří, abych lidem jako jste vy ukázala, že hubnutí se dá zvládnout jednoduše a bez doplňků stravy. Jsem vystudovaná Nutriční terapeutka s 13 lety zkušeností a ráda vám poskytnu odborné informace, které nastartují váš metabolismus a mentálně vás povzbudí. (Tuto akci pořádám pouze teď v prosinci) 

Pro koho je tato událost?

Pro všechny, kdo touží po štíhlé postavě, zdravém těle a pro ty z vás, kdo si přejete vidět první výsledky v hubnutí ještě před Vánoci!

Jak den otevřených dveří bude probíhat?

 1. Přijďte osobně nebo online: osobně na adrese Šimáčkova 4, Praha 7 nebo online z pohodlí vašeho domova.
 2. Co získáte:
  • 30 minutovou konzultaci zdarma: společně probereme váš cíl kolem hubnutí a jak toho dosáhnout.
  • Měření na odborné váze Tanita: získáte přesné informace o hmotnosti podkožního tuku, viscerálního tuku, svalové tkáně, množství vody, metabolický věk a hmotnosti kostí.
 3. Výsledky a rady: okamžité výsledky měření Tanita + rady a tipy od vystudované nutriční terapeutky na zdraví a stravování.
 4. Možnost pokračovat dál: než přijde lednová sezóna hubnutí, tak nyní otevírám volná místa v programu Štíhlý start. Společně teď můžeme začít pracovat na redukci 7 – 20 kg – získáte pravidelnou profesionální podporu, konzultace, individuální přístup, jídelníček a informace pro zdraví a krásu vašeho těla! (V lednu jsou programy rychle plné).

Kde a kdy?

Datum: 14. prosince

Adresa: Šimáčkova 4, Praha 7

Jak si rezervovat konzultaci zdarma?

Vyplňte formulář níže a napište mi konkrétní hodinu kdy se vám hodí 14.prosince přijít a jestli osobně nebo se potkáme online. Brzy vám odpovím a domluvíme se konkrétně. Čím dříve napíšete, tím budete mít jistější své místo (počet míst je omezen). Rezervace konzultací jsou otevřené do 12. prosince.

9 + 2 =

Koučink

V čem vám Den otevřených dveří pomůže?

 • Už nebudete patřit mezi lidi, kteří odkládají to, co je nejvíce trápí.
 • Vykročíte s lepším pocitem do roku 2024.
 • Získáte důležité rady kolem vašeho stravování před Vánoci.
 • Uvidíte nové možnosti, jak se překonat v zimním období a na jaře se budete těšit z oblékání.
 • Třeba vás můj systém práce osloví a změníte názor na nutriční poradce.

Co poté?

Po Dni otevřených dveří máte možnost:

Využít 10% slevu na program Štíhlý start!  Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost změnit svůj život a mít odbornou podporu 3 měsíce. Získáte individuální jídelníček, krásné a zdravé recepty, tipy na očisty organismu, techniky pro podporu vašeho štíhlého a sexy já s podporu na telefonu, abyste to tentokrát dokázali.

Bonusy pro vás:

 1. 10% sleva na program – Využijte prosincovou akci a získáte program s výhodnou slevou.
 2. základní jídelníček – Obdržíte elektronicky základní jídelníček, abyste věděli, jak začít.
 3. souhrn s mini úkoly – Získáte email s týdenními úkoly, které vás budou směrovat správným směrem a podporovat pozitivní myšlení.

⚡️Nečekejte! Počet míst je omezený a nabídka platí pouze do 12. prosince. Přihlaste se ještě dnes a využijte všech bonusů, které vám pomohou na cestě k zhubnutí. Kristýna⚡️