Nikdy nebude ten správný čas pro hubnutí. Uvědom si, že ten čas letí strašně rychle a ty se pořád jen omlouváš proč to zrovna teď nejde. Zamysli se, jak dlouho si to říkáš? Možná týden, měsíc, rok, nebo snad celý život? Proto si zkus zapamatovat novou větu: JIŽ DNES NĚCO ZMĚNÍM! Proč je to důležité? Protože i malé kroky ti pomůžou k velkým výsledkům, než když budeš čekat na zázrak, na nového partnera, na peníze, na novou práci, na více času,…

Pokud chceš svojí lepší postavu zpátky, začni těmito ♥ pravidly:

♥Urči si cíl na týden. Pokud si stanovíš cíl na rok, tak tě může velikost cíle odradit a svadí to k tomu, že to vzdáš.

♥ Zamysli se nad svou motivací. Najdi to velké PROČ! se budeš snažit.

♥ Soustřeď se na to, co můžeš ovlivnit k lepšímu ve své stravě a ne na to, co nemůžeš jíst. Ovládnou tě chutě na „zakázané“ potraviny a strava se stane tvým nepřítelem.

♥ Přidej hromadu zeleniny k snídani, k obědu a k večeři. Snížíš si tím energetický příjem.

♥  Dbej na dostatečnou hydrataci a omez alkohol. Proč? S kocovinou máš slabou vůli a budeš jíst víc kalorických jídel než bez ní.

♥ Pokud se přejídáš, tak zařaď svačiny. Rozlož si jídlo do více denních dávek. Pokud přes den nejíš skoro vůbec a doháníš to večer, snaž se mít za den alespoň 3 plnohodnotná jídla.

♥ Nauč se odměňovat něčím jiným než jídlem. Co je to za odměnu, když z toho máš výčitky a nevejdeš se potom do oblečení? Kup si například masáž, doplňky, knížku, nebo nové boty.

 Kristýna