ZAČNĚTE SVOU ZMĚNU, NEŽ PŘIJDE NOVÝ ROK! 

Dotkněte se svého cíle, ještě než přijde hromada předsevzetí! Ten ideální čas je právě teď!! Proč nad tím přemýšlet, když bude za chvilku konec roku? Budete mít naprostou výhodu oproti ostatním, kteří se probudí po Novém roce zmrazeni smutným pocitem, že se necítí dobře a doslova se projedli, propili a prospali do dalšího roku. Přesně ty lidi, kteří když slyší od svých kamarádů, že ostatní dělají životní změny, tak je píchne u srdce, protože by si přáli to stejné, ale oni to nedokázali. Jsou na tom druhém břehu zase další rok. Jsou přesně tam, kde se o změnách jenom mluví, a celý obraz se jim pouze promítá v jejich hlavě. Nic z toho se neděje ve skutečnosti, protože se báli, ŽE TO NEBUDE FUNGOVAT. BÁLI SE… svých překážek. 

Udělat životní změnu v tom zdánlivě nejšílenějším období je něco, co zůstane ve vašem životě napořád. A spokojenost neboli well-being si zaslouží naprosto každý z nás. Ráda bych se s vámi podělila o kompas, který se vyplatí nastavit si předtím, než se pustíte do zásadních životních změn. Tento pocitový kompas vnitřního nastavení pomohl příjemně, klidně a s velkou dávkou naděje naladit hodně lidí z mého okolí. Těchto pár pocitů vás tak dobře nastaví, že BUDETE MÍT CHUŤ NA ZMĚNĚ PRACOVAT HNED!!

 

Na kompasu je skvělé, že jej nemusíte kompletně propracovávat ani provádět něco hodně těžkého nebo složitého. Jen k sobě buďte chvilku upřímný/á a vytvořte si vědomé rutiny a malé návyky, které posílí vaši rovnováhu mezi tělem, myslí a duší – přiblíží vás k vašemu pravému já a ŽIVOTU, KTERÝ CHCETE ŽÍT.

 

Cesta začíná zde…u 6 jemných návyků, které vám přinesou jasnost a radost. 

 

1. STAŇTE SE PRAVDOU  

Pravost znamená být věrný/á tomu, kým jste. Vaše reakce, činy, slova a rozhodnutí se mohou někdy řídit více společenským hlasem, než tím vaším. Najednou zjistíte, že ve svém životě nejste šťastný/á, protože svůj hlas delší dobu neposloucháte. Vraťte se ke své autenticitě. Váš pravý hlas ovlivní vaše budoucí sny, které si ještě můžete splnit, a to nezávisle na tom, kolik let vám je. BUĎTE SVOU PRAVDOU.  

 

2. HLEDEJTE TICHO

Ticho je prostor, kde vaše duše bude mluvit, osvětlí vám váš záměr a umožní vám do vašeho života vnést smysl. Nacházejte si proto pro sebe chvíle, kdy budete v klidu a v tichu. KLID LÉČÍ. 

 

3. BUĎTE SVOU VÁŠNÍ

Bez vášně by byl život smutný a možná nudný. Vášeň vám dodá do žil energii a touhu, bude vás hnát vpřed a umožní vám ten růst, který si tolik přejete.  Když ji rozproudíte, tak UCÍTÍTE, JAK MOC JSTE NAŽIVU. 

 

4. SKUTEČNĚ SE PODÍVEJTE

Staňte se nezávislým pozorovatelem svého života. Povědomí o životě kolem sebe vám přinese pocit štěstí v těch nejmenších maličkostech a možná pomůže omezit to, co k vám ve skutečnosti nepatří. Osvojte si umění pozornosti, SLEDUJTE A SKUTEČNĚ UVIDÍTE.

 

5. PĚSTUJTE RADOST

Radost je ten pocit, kdy se zdá, že všechny hvězdy hrají vaši životní píseň. Takovou, která se odehrává tady a teď. Vše vám do sebe neskutečně zapadá. Vy jste tím strůjcem, který si radost ve svém životě záměrně vybírá! HLEDEJTE RADOST I TAM, KDE (zdánlivě) NENÍ. 

 

 6. LASKAVOST PRO SEBE I OSTATNÍ

Laskavost je objetí, které zahřeje i v těch nejnáročnějších situacích. Buďte laskavý/á k sobě, svému životu, svému okolí… Protože vaše skutky se mnohonásobně vrátí zpět. Jedna laskavost se může otočit ve splnění vašeho snu. AŤ JE TOLERANCE V KAŽDÉM VAŠEM DNU. 

 

 Jsem Kristýna, well-being koučka a vím, že limity před nás staví především naše mysl. Každému z nás občas mysl říká něco, co je minulostí a starým vzorcem. Ale protože je náš mozek plastický, máme vždy na výběr, co si budeme myslet a jak budeme prožívat svůj život. Pracuji s tímhle přesvědčením a mám za ty roky osvědčené metody, které jednoznačně fungují. Pokud jste stoprocentně připraven/a udělat ve svém životě velké změny a nechcete čekat se svým prvním krokem, tak společně můžeme rozklíčovat váš cíl a cestu k němu. 

Napište mi dnes TADY DO FORMULÁŘE ZPRÁVU  a já vás naučím, jak se stát magnetem pro to, po čem toužíte. A honem, než bude leden, ať máte jistotu, že se vám můžu věnovat 😊. Kristýna

 

Změna 2023, předsevzetí, osobní kompas