Představte si, že váš den začne klidně, uvolněně a radostně. Mým oblíbeným ranním rituálem toho určitě docílíte a získáte ještě o kousek více… jen čtěte dále.

Zažijte sílu raw kakaa, které vás dokáže skvěle naladit pro nadcházející den a pomocí tohoto lahodného nápoje můžete vyrovnat svou energii. Tento kakaový nápoj vás po vypití opětovně spojí s vaší intuicí a skvěle podpoří kreativitu, která se vám může hodit v pracovních dnech. Tento hřejivý nápoj je v zimních měsících ideální používat spíš pro start dne, protože kakao povzbuzuje mysl, tělo i ducha, zatímco večer byste po něm nemuseli usnout.

Naplánujte si, které ráno tento příjemný rituál vyzkoušíte, a nakupte si vše, co budete potřebovat.

K výrobě vlastního raw kakaového nápoje budete potřebovat:

několik lžiček raw kakaa

1 lžičku medu

1 lžičku skořice

150-200 ml kokosového mléka

V malém hrnci si rozehřejte kokosové mléko, přidejte do něj raw kakao a až se úplně rozpustí, přidejte med. Na mírném plameni celý nápoj zahřejte. Toto jedinečné kakao ozdobte okvětními lístky růží, které symbolizují lásku a otevření srdce, a na závěr posypte skořicí.

Kakao koupíte například tady 👉🏻 www.diana-company.cz

V den domácího rituálu… 

Popíjení kakaa se pokuste pojmout jako něco speciálního. Tento čas můžete spojit s osobní reflexí, která se s kakaem bude násobit a možná vás překvapí, jak jednoduše budete odpovědi nacházet. Vytvořte si láskyplný a bezpečný prostor, ke kterému vám pomůže aromaterapie, šalvěj nebo santalové dřevo.

Můžete se inspirovat seznamem otázek:

  • Jaké jsou pocity štěstí a radosti ve vašem těle?
  • Co vám teď říká vaše mysl nebo srdce?
  • Za co jste vděční?
  • Jaké pozitivní změny byste chtěli ve svém životě vidět?
  • Která oblast potřebuje naopak více lásky?

 Některé odpověďi pro vás můžou být přínosné. Napište si vaše myšlenky na papír a vychutnejte si každý doušek kakaa. 

V listopadu i prosinci pořádám meditaci s ceremoniálním kakaem, které je ještě více speciální a přináší lidem do života radost, lásku, uvolnění a novou energii. Pokud vás přesně tohle láká, tak se podívejte sem – kakaový workshop🤎 

Svůj ranní a možná tomu můžeme říkat duchovní rituál zakončete jemným tancem. Najděte pro sebe příjemnou hudbu na Spotify. Ať se vaše tělo pohybuje do rytmu pomalu a plynule. Nechte se unášet, dělejte pohyby, které vás napadnou, a cokoliv vás více ještě uvolní. Zavřete oči a usmějte se. Celý článek o benefitech kakaa, najdete tady 👉🏻🍫 kakaová ceremonie

Užijte si tyto momenty a nalaďte se na příjemné pocity. Ať vás provází celý den! Kristýna